Чемпіонат України серед студентів. - Climbing.in.ua - Скалолазание в Одессе. Уроки скалолазания для каждого! Настоящий активный отдых, экстрим и оригинальный фитнес в Одессе! Climbing.in.ua – Скалолазание в Одессе. Уроки скалолазания для каждого! Настоящий активный отдых, экстрим и оригинальный фитнес в Одессе!

Climbing.in.ua - Скалолазание в Одессе. Уроки скалолазания для каждого! Настоящий активный отдых, экстрим и оригинальный фитнес в Одессе!

Чемпіонат України серед студентів.

| 0 Comments

19-21 лютого в м.Кривий Ріг відбудеться Чемпіонат України серед студентів. Вид  – боулдеринг.Програма змагань:
19.02.2016 15.00 – 18.00  засідання мандатної комісії 18.30 – 19.00  збори представників та суддів
20.02.2016 09.00 – кваліфікаційні змагання з болдерингу серед жінок 11.00 – урочисте відкриття змагань 11.30 – кваліфікаційні змагання з болдерингу серед чоловіків перша група; 13.30 – кваліфікаційні змагання з болдерингу серед чоловіків друга група; 15.30 – кваліфікаційні змагання з болдерингу серед чоловіків третя група;
21.02.2016 09.00 – фінальні змагання серед жінок 12.00 – фінальні змагання серед чоловіків; 15.00 – нагородження переможців і призерів, закриття змагань,
Проживання в інтернаті відсутнє. Кожна команда вирішує питання проживання через інтернет До змагань допускаються спортсмени не студенти поза заліком. Стартовий внесок 100грн. Попередні заявки надсилати на адресу: poberezhec@gmail.com Головний суддя: Побережець Микола Йосипович моб. тел. 050-909-99-10
Правила змагань з болдерингу серед студентів (Так проводилися змагання на Європейському чемпіонаті серед студентів)    1) Змагання з болдерингу складаються із двох раундів:           кваліфікаційного раунду (8 болдерів),фіналу (4 болдери).           Квота на фінал становить 8 учасників.    2) Процедура лазіння для кваліфікаційного раунду: контест (фестивальна система): пропонується 8 болдерів. Нумерація болдерів є показником складності.
 Номер 1 це найпростіший болдер, номера від 2 до 5 – середньої складності, номера від 6 до 8 є самими важкими болдерами. Кожний учасник має максимум 5 спроб на кожний болдер. Кваліфікаційний раунд проводиться відкритим (flash) без демонстрації. Кожний учасник сам вибирає момент для спроби проходження кожного болдеру в порядку, якому він/вона бажає, і дає свою картку судді на болдері, перш ніж почне свою спробу. Усі учасники з однієї групи разом проходять 8 болдерів у відведений період часу, який не може бути менше, чим півтори години. Якщо група складається з більш ніж тридцяти спортсменів-скелелазів, то час буде збільшений на десять хвилин на кожні п’ять учасників. Відведений період часу повинен бути оголошений перед початком раунду. Якщо буде потреба, суддя на болдері складає стартовий список у порядку учасників, що виконують спробу на болдері.
Визначення результату: учасники повинні бути ранжировані у відповідності з такими критеріями:       кількість успішно пройдених болдерів;       загальне число спроб для проходження цих болдерів;       загальна кількість досягнутих зон;       загальна кількість спроб досягнення цих зон.
3) Процедура лазіння для фінального раунду проходить відповідно до загальних правил з болдерингу для фінального раунду.
Source: extremeua.com

Leave A Comment