Фестиваль "Діти Лазаренка". Регламент. - Climbing.in.ua - Скалолазание в Одессе. Уроки скалолазания для каждого! Настоящий активный отдых, экстрим и оригинальный фитнес в Одессе! Climbing.in.ua – Скалолазание в Одессе. Уроки скалолазания для каждого! Настоящий активный отдых, экстрим и оригинальный фитнес в Одессе!

Climbing.in.ua - Скалолазание в Одессе. Уроки скалолазания для каждого! Настоящий активный отдых, экстрим и оригинальный фитнес в Одессе!

Фестиваль "Діти Лазаренка". Регламент.

| 0 Comments

Після закінчення всіх свят, 6 лютого  на вас чекають у місті Лева організатори фестивалю Діти Лазаренка “Age of Volumes”.
Сторінка фестивалю в соцмережах – facebook.comРеєстрація – docs.google.com
ПОЛОЖЕННЯ Вік учасників – від 14 років Місце і час проведення 6 лютого 2016 року. Львів, Скелелазний Тренажер, вул. Лазаренка 40 (Гуртожиток «Львівської політехніки» №14) Програма змагань Змагання складаються з 2 частин 1 – фестиваль, 2 – фінал Фестиваль Лазіння відбувається у 4 групах. У кожній групі до 35 осіб. Час лазіння 2 години. Кількість боулдерінгових маршрутів – 25-30. Складність від найпростіших до максимально складних. Кожен болдер буде мати відповідну до складності кількість балів. Визначення результатів Результат визначають по сумі балів 6 найскладніших пролізених боулдерів. У разі однакового результату перевагу має той спортсмен, що виступав в попередній групі. Фінали У фінал попадає по 6 учасників, жінок і чоловіків що набрали найбільшу кількість балів. В разі однакового результату в шостого, сьомого, і більшої кількості місць – організатори визначать фіналістів перед стартом окремим етапом. У фіналі учасникам буде запропоновано 3 траси, та по 5 хвилин на проходження. Групи, кількість учасників і час стартів Старти 1 група 8-00 – 10-00 2 група 10-00 – 12-00 3 група 12-15 – 14-15 4 група 14-30 – 16-30 16-30 – 18-00 Підрахунок результатів, підготовка фіналів, 18-00 Фінали. 19-00 Нагородження. Стартовий внесок Для учасників, які вчасно зареєструвались на сайті, стартовий внесок 100 грн. Нагородження Буде нагороджено перших 6 місць серед чоловіків і жінок. Окремо будуть розіграні призи за призові траси, також організатори відмітять певних людей серед тих, хто не попав у фінал, визначених за таємною формулою. Реєстрація учасників Реєстрація діє від моменту оголошення до 5 лютого 24-00 години. Всі учасники змагань мають зареєструватись у вказаний проміжок часу. Безпека Всі учасники змагань, на власну відповідальність, мають бути застраховані на відповідну суму у страхових компаніях. Оргкомітет змагань залишає за собою право змінювати часові орієнтири стартів, кількість осіб у стартових групах, умови змагань і таке інше для комфортного і безпечного перебігу фестивалю.
Source: extremeua.com

Leave A Comment