Фестиваль "Ostriv Autumn Boulder Fest". - Climbing.in.ua - Скалолазание в Одессе. Уроки скалолазания для каждого! Настоящий активный отдых, экстрим и оригинальный фитнес в Одессе! Climbing.in.ua – Скалолазание в Одессе. Уроки скалолазания для каждого! Настоящий активный отдых, экстрим и оригинальный фитнес в Одессе!

Climbing.in.ua - Скалолазание в Одессе. Уроки скалолазания для каждого! Настоящий активный отдых, экстрим и оригинальный фитнес в Одессе!

Фестиваль "Ostriv Autumn Boulder Fest".

| 0 Comments

Аби насолодитись останніми теплими та сонячними днями скеледром “Острів” запрошує 3 жовтня на фестиваль “Ostriv Autumn Boulder Fest”.- Старт о 12:00 і лазіння нон-стоп три години (при значній кількості учасників буде сформовано другу групу з 15:00 до 18:00). – Матимемо для вирішення 40 абсолютно нових проблем від найпростіших до дуже складних. – З організаторів смачнючий травяний чай Смайлик – Загальний залік для всіх без поділу на всілякі там категорії. – Нагороджуємо найсильніших серед хлопців та дівчат. – Вартість участі – 100 грн. – Попередню реєстрацію буде відкрито з понеділка.
Сторінка фестивалю –  facebook.com
Source: extremeua.com

Leave A Comment