"Кушнір банк" 8а - опис ключа від Наталки Василенко. - Climbing.in.ua - Скалолазание в Одессе. Уроки скалолазания для каждого! Настоящий активный отдых, экстрим и оригинальный фитнес в Одессе! Climbing.in.ua – Скалолазание в Одессе. Уроки скалолазания для каждого! Настоящий активный отдых, экстрим и оригинальный фитнес в Одессе!

Climbing.in.ua - Скалолазание в Одессе. Уроки скалолазания для каждого! Настоящий активный отдых, экстрим и оригинальный фитнес в Одессе!

"Кушнір банк" 8а – опис ключа від Наталки Василенко.

| 0 Comments

Нещодавно Наталка Василенко (Львів) пролізла на скелях Довбуша трасу “Кушнір банк” 8а.
Під впливом спогадів вона поділилась описом “ключа” та  як саме то було.
Приємного читання….”Ключ затяжний – треба вщіпнути 3 відтяжки. Для середньої я не знайшла зручного положення, ліва нога впиралася у ніщо, а відтяжка знаходилась на рівні очей , тому рука сама підло хапалась за відтяжку і так декілька разів. Врешті я неймовірним зусиллям волі заставила себе вщіпнути в неї шнурок . Ліву руку в підхват, єдиним рішучим ривком підставити ліву ногу, тоді праву ногу ще вище, перекинути праву руку на підхват . Таке дивне положення – ніби намагаєшся з останніх сил припідняти тяжку кришку . Тепер перенести вагу на праву ногу – або ні, не так – просто про праву ногу думати більше ніж про ліву – тоді стається саме та позиція, коли можна ліву руку забрати з підхвата і довго-довго тягнути її вверх і навхрест на першу годину до вертикальної зачіпки. Підчіпитись лівим носком всліпу за тріщину, вщіпнути відтяжку , побороти ефект дверей, швидко і чітко переставляти ноги високо під себе і майже заборним хватом витиснути себе на лежачку . Тепер можна стояти і дихати, дихати. Далі таке миле, акуратне, розмірене лазіння все вище і вище . «Если б мишки были пчелами, то они бы нипочем, никогда и не подумали так высоко строить дом». Ще кілька перехватів наверху за дві відтяжки до станції – постаратися не впасти . Якось так.”
Нагадаємо, що у травні Наталка  пролізла “Сталкер” 8а+.
Джерело: facebook.com
Source: extremeua.com

Leave A Comment