"Традиційна середа". - Climbing.in.ua - Скалолазание в Одессе. Уроки скалолазания для каждого! Настоящий активный отдых, экстрим и оригинальный фитнес в Одессе! Climbing.in.ua – Скалолазание в Одессе. Уроки скалолазания для каждого! Настоящий активный отдых, экстрим и оригинальный фитнес в Одессе!

Climbing.in.ua - Скалолазание в Одессе. Уроки скалолазания для каждого! Настоящий активный отдых, экстрим и оригинальный фитнес в Одессе!

"Традиційна середа".

| 0 Comments
11666019_900021203377187_656384686222727782_n

Приємно, що скелелазіння не просто розвивається, а стає частиною життя багатьох людей. Це час де проводять приємні бесіди, дискутують на доволі несподівані речі та звичайно лазять до несхочу!
Так от скеледром “Острів” пропонує…”Друзі, запрошуємо на #традиційну_середу, 5 серпня на скеледром «Острів». Організовуємо вечір боулдерингу, посиденьок біля багаття, шашличку та гітари. Все це на свіжому повітрі й не виїзджаючи з міста! На гітарі грає Віталій Ващук. Збираємося починаючи з 17:00. Лазимо, гуляємо, спілкуємось, відпочиваємо. В 21:00 – розпалюємо багаття. Шашличок, овочі гриль тощо можна замовити на місці + отримати безлімітний салатик 🙂 Хто має бажання, приносьте свої інструменти, будемо грати й співати. Боулдер-зона працюватиме до пізнього вечора, можна лазити скільки завгодно! Вартість звичайна – 50 грн. Для тих, хто не лазить – 20 грн Приходьте, будемо раді!)”
Таке повідомленні у скелелазне середовище запустили організатори скеледрому “Острів”.

Джерело: facebook.com
Source: extremeua.com

Leave A Comment